Ślusarz/Pracownik Warsztatowy

Dodane 2023-07-15 15:49:22
Wygasa: 2024-03-31 15:46:00

Dla naszego klienta - firmy z branży przemysłu ciężkiego - głównego producenta monobloków izolujących- mieszczącego się w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Wymagania:

  • Umiejętność przygotowania detali do wstępnego montażu
  • Wykonanie wstępnego montażu
  • Umiejętność obróbki metali
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka/suwnicy

Zakres obowiązków:

  • Produkcja oraz identyfikacja wyrobów zgodnie z wymaganiami pracodawcy
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Wykonywanie zadań na podstawie dokumentacji
  • Ocenianie i sprawdzanie podstawowych parametrów procesu cięcia

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - szkolenia

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

24 styczeń 2022
08 listopad 2018
31 październik 2018