Pracownik działu kadr i płac

Dodane 2024-04-15 17:46:46
Wygasa: 2024-07-31 17:40:00

Prowadzimy rekrutację dla firmy świadczącej najwyższej jakości usługi doradztwa księgowego, podatkowego a także biznesowego, która ma swoja siedzibę w Gliwicach. Dołącz do zespołu doświadczonych specjalistów, którzy dostarczają najwyższej jakości usługi dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Stanowisko: Pracownik działu kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa Klientów biura,
  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik, kontakt z ZUS,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi oraz naliczanie potrąceń zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Kompleksowa obsługa osób wykonujących pracę w ramach umów cywilnych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych,
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Znajomość obsługi programów płacowych (znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - już po 3 m-cach umowa na czas nieokreślony
  • Budżet na rozwój - finansowanie szkoleń
  • Stałe godziny pracy 8-16 lub 7-15
  • Współpraca przy realizacji ciekawych projektów (2-3 w ciągu roku)
  • Praca z gronem wysokiej klasy specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stały wzrost wynagrodzenia razem ze wzrostem umiejętności i doświadczenia

Informacje dodatkowe

Branża Księgowość
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022