Specjalista ds. sprzedaży z j.niemieckim

Dodane 2024-01-29 19:37:49
Wygasa: 2024-04-30 18:36:00

Prowadzimy obecnie rekrutację dla wielkoformatowej drukarni cyfrowej mieszczącej się w centrum Gliwic:

 Obowiązki:

  • Aktywna rozbudowa istniejącej bazy Klientów z obszaru Niemiec/Austrii
  • Dbanie o utrzymywanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów handlowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Sporządzanie analiz i raportów sprzedaży,
  • Monitorowanie i badanie rynku, prowadzenie analiz trendów sprzedaży,
  • Codzienna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – praca w dziale sprzedaży
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Zorientowanie na klienta, empatia oraz sprawna komunikacja
  • Nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w grupie, umiejętność organizacji pracy własnej, wielozadaniowość
  • Energia, pozytywne nastawienie i wysoka komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość branży drukarskiej. Jeśli nie, to nie martw się, chętnie Cię wszystkiego nauczymy, wystarczą nam Twój zapał i chęć do nauki
  • Znajomość dodatkowych języków obcych

  Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia: umowa B2B-7000tys netto, po 3 miesiącach +  prowizja od sprzedaży lub umowa o pracę- 4000tys netto plus- po okresie próbnym + prowizja od sprzedaży
  • Pracę stacjonarną lub zdalną- jak wolisz
  • Szkolenie wdrożeniowe i produktowe,
  • Praca w gronie ekspertów – stały zespół już od lat
  • Współpraca i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

Informacje dodatkowe

Branża Handel
Region śląskie
Miasto Gliwice/ zdalnie

Aktualności

24 styczeń 2022