Młodszy Specjalista ds. utrzymania ruchu i infrastruktury

Dodane 2024-04-20 16:58:41
Wygasa: 2024-06-30 16:42:00

Rekrutujemy dla firmy Marco (Gliwice) zajmującej się produkcją specjalistycznych rozwiązań identyfikacyjnych dla wszystkich gałęzi przemysłu

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury
  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego maszyn i urządzeń wykorzystywanych
    w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury
  • Diagnozowanie i analiza przyczyn usterek technicznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych związanych z maszynami oraz infrastrukturą
  • Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem infrastruktury budynku, np. naprawa drobnych usterek na terenie Firmy, wymiana części eksploatacyjnych, obsługa systemów klimatyzacji, wentylacji, sprężonego powietrza itd.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego oraz infrastruktury
  • Planowanie zakupu części zamiennych
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych projektów budowy i rozbudowy maszyn na etapie wykonawczym
  • Realizowanie powierzonych zadań z uwzględnieniem zasad i wartości Kultury Organizacji Marco
  • Przestrzeganie wewnętrznych instrukcji, procedur i ustaleń, włączając w to utrzymanie czystości wg standardu 5S
  • Aktywny udział w spotkaniach, np. w odprawach działowych, grupach roboczych, szkoleniach itp.

 Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Utożsamia się z wartościami zawartymi w Kulturze Organizacyjnej Marco
  • Szuka usprawnień, zgłasza nieprawidłowości i aktywnie działa w celu ich wyeliminowania
  • Szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę oraz akceptuje uwagi dotyczące np. poprawienia jakości pracy
  • Jest nastawiona na realizację, niejednokrotnie pod presją czasu, zadań wymagających uwagi i skupienia
  • Posiada wysoko rozwiniętą umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów w celu efektywnej realizacji powierzonych obowiązków
  • Umiejętnie komunikuje się z innymi oraz posiada umiejętność identyfikowania i łagodzenia konfliktów
  • Jest elastyczna i otwarta na zmiany wynikające z faktu ciągłego rozwijania się Organizacji
  • Jest zaangażowana i chętna do podejmowania nowych wyzwań oraz poszerzania zakresu swojej odpowiedzialności

to zgłoś się do nas!

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Doświadczenie w pracach warsztatowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Dobry stan zdrowia umożliwiający m.in. podnoszenie i przenoszenie cięższych przedmiotów
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV i uprawnienia do pracy na wysokości
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Zatrudniając osobę w Marco nastawiamy się na długoterminową współpracę, dlatego też oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy:

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji, m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjne świadczenia oraz pakiet benefitów, m.in.: pakiet Kultura-Rozrywka-Sport, pakiet medyczny, zwrot kosztów dojazdu do pracy, wydarzenia integracyjne dla pracowników oraz ich rodzin, prezent urodzinowy, wsparcie prawno-księgowe, możliwość korzystania z funduszu żywieniowego oraz dodatkowe atrakcje kulinarne np. w postaci sushi czy świeżo wyciskanych soków.

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

24 styczeń 2022
08 listopad 2018
31 październik 2018