Montażysta -praca stacjonarna/mobilna

Dodane 2023-12-14 05:16:54
Wygasa: 2024-04-30 04:16:00

Dla naszego klienta, jednej z marek grupy Infinity z Gliwic, lidera w branży systemów jednego klucza i zabezpieczeń, poszukujemy:

Kluczowe obowiązki:

Montaż systemu obejmującego wkładki do drzwi, kłódki i zamki oraz gotowe zestawy wkładek i kłódek na 1 klucz w siedzibie firmy(Gliwice) oraz u Klientów.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B- praca mobilna (20% czasu)
  • Zdolności manualne i dokładność – montaż drobnych części
  • Efektywna organizacja czasu i pracy,
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Gotowość do podróży służbowych

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży montażowej/doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Współpracę z grupą stabilnych firm lidera w branży systemów jednego klucza i zabezpieczeń
  • Pracę w biurze w Gliwicach w godzinach 8:00- 16:00 Pn.-Pt. (80%) oraz wyjazdowo do klienta (20%)
  • Dużą autonomię oraz samodzielność w działaniu
  • Wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia oraz w codziennej pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa B2B lub Umowa Zlecenie

Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł netto + VAT (brutto dla Umowy Zlecenie)

Informacje dodatkowe

Branża Usługi
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022