Manager Placówki Medycznej

Dodane 2024-03-04 19:25:24
Wygasa: 2024-05-31 18:20:00

Prowadzimy obecnie rekrutację dla nowoczesnego centrum medycznego zlokalizowanego w Gliwicach

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  •  Bieżące zarządzanie działalnością Kliniki, w tym nadzór nad zapewnieniem wysokiej jakości obsługi pacjenta
  •  Kierowanie zespołem pracowników
  •  Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem placówki medycznej Zarządzanie personelem, w tym: współpraca z kadrą zarządzającą, lekarzami i innymi pracownikami kliniki
  •  Rekrutacja nowych pracowników
  •  Nadzór grafików pracy
  •  Współtworzenie strategii marketingowej (nadzór nad stroną WWW, nadzór nad działaniami marketingu internetowego: SEO, kampanie płatne Google Ads, kampanie reklamowe, działania w social mediach, influencer, marketing)
  •  Utrzymywanie dobrego wizerunku kliniki
  •  Utrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami i partnerami
  •  Nadzór nad procesem obsługi pacjentów kliniki, w tym: pilnowanie standardów obsługi klientów oraz badanie poziomu satysfakcji klientów
  •  Współtworzenie i egzekucja planów finansowych, w tym: budżetowanie, analiza opłacalności usług, tworzenie i kontrola planu wykorzystania gabinetów

 WYMAGANIA :

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (manager kliniki medycznej, manager obiektu hotelowego)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Wielozadaniowość
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skuteczne budowanie zespołu i atmosfery pracy
  • Entuzjazm, kreatywność i pozytywne nastawienie

 OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pracę stacjonarną
  • Pracę w klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w profesjonalnym zespole i w miłej atmosferze Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia zawodowe

Informacje dodatkowe

Branża Kadra Zarządzająca
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022