Specjalista ds. zaopatrzenia klientów i magazynu

Dodane 2023-07-15 16:13:26
Wygasa: 2024-04-29 16:04:00

Dla naszego klienta, jednej z marek grupy Infinity z Gliwic, lidera w branży systemów jednego klucza i zabezpieczeń, poszukujemy:

 Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu pracy magazynu – zamówienia, współpraca z kierowcami oraz kurierami
  • Aktualizowanie i monitorowanie stanów magazynowych, tak, aby zawsze odpowiednia liczba części była na stanie
  • Tworzenie raportów dotyczących bieżącego zapotrzebowania
  • Obsługa zamówień internetowych i sklepu internetowego
  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych przyjmowanie zamówień, WZetek itp.
  • Nadzór nad kompletowaniem zamówień, wysyłką, pakowaniem itp.
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy i dbanie o dobry wizerunek firmy

Poszukiwane podstawowe kompetencje

  • Komunikatywność
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie - nie jest wymagane- wszystkiego się nauczysz!
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość systemu BaseLinker.pl - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Współpracę z grupą stabilnych firm lidera w branży systemów jednego klucza i zabezpieczeń
  • Realną szansę rozwoju na stanowisko kierownicze
  • Pracę w biurze w Gliwicach w godzinach 8:00- 16:00 (Pn.-Pt.)
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Benefit w postaci szkoleń rozwojowych z firmą SellWise
  • Benefit w postaci szkoleń produktowych i serwisowych
  • Benefit w postaci kursów, m.in. Udemy
  • Pokrycie kosztów obsługi biura rachunkowego
  • Płatny odpowiednik urlopu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa B2B lub Umowa Zlecenie

Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł netto + VAT (brutto dla Umowy Zlecenie)

Informacje dodatkowe

Branża Logistyka
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022