Pracownik Magazynu ADR

Dodane 2019-10-03 13:53:26
Wygasa: 2019-10-31 14:51:00

Kluczowe zadania:

  • Dbanie o czystość beczek – udział w złożonym procesie mycia przywożonych: mycie zewnętrzne, wewnętrzne, suszenie, napełnianie

  • Transport beczek pustych oraz napełnionych za pomocą wózka widłowego

  • Prace magazynowe – przewożenie towaru oraz porządkowe o dbanie o czystość

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny

  • Duża chęć i motywacja do pracy

  • Sumienność i punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • J. angielski – mile widziana znajomość w stopniu swobodnej komunikacji

  • Nie wymagamy doświadczenia !

Gwarantujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na jedną zmianę

  • Bezpieczną organizację pracy oraz wszystkie niezbędne szkolenia

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje dodatkowe

Branża Magazyn
Region dolnośląskie
Miasto Wrocław

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018