Monter – instalator paczkomatów

Dodane 2020-07-31 06:11:40
Wygasa: 2020-10-31 07:08:00

ProfiCadr dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rejon: południe Polski ( opolskie, śląskie, małopolskie)

Opis stanowiska:

montaż maszyn paczkowych na terenie Polski dla jednego z większych operatorów pocztowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym / lub doświadczenie w tym zakresie,
  • Zdolności manualne, montaż modułów, z których składa się maszyna,
  • Diagnozowanie usterek, naprawa awarii
  • Prawo jazdy kat. B. – warunek koniecznie
  • Uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane,
  • Znajomość j. angielskiego – dodatkowy atut, mogą być zlecenia spoza Polski,
  • Jeżeli jesteś elektrykiem firma może zlecić przygotowanie instalacji elektrycznych do montowanych maszyn

Oferujemy:

  • praca na własnej działalności – jeśli nie posiadasz – nieodpłatna pomoc ze strony firmy, ze wszystkimi formalnościami !
  • Praca od poniedziałku do piątku !
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • Ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Stałe i stabilne zatrudnienia

Wynagrodzenie:

  • Stawka na początek około 7000-8000 zł netto/mc (około 11 000 zł brutto/mc)

Wypłaty:

  • rozliczenia 1 raz w miesiącu.

Nocleg:

  • zapewnia i opłaca pracodawca (ekipa otrzymuje kartę bankową dla opłaty mieszkania).

Odzież, narzędzia i auto z wyposażeniem – po stronie firmy

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Region opolskie
Miasto ---

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018