Mechanik Samochodowy

Dodane 2019-07-11 07:58:54
Wygasa: 2019-10-31 08:56:00

ProfiCadr dla jednego ze swoich klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac
  • Prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodne z procesem serwisowym marki

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe mechanik/mechatronik
  • Doświadczenia w zakresie techniki napraw pojazdów - nie wymagane
  • Umiejętność posługiwania się dostępnymi urządzeniami diagnostycznymi
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia z zakresu technologii obsługi i napraw samochodów osobowych

Informacje dodatkowe

Branża Usługi
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018