Magazynier - operator wózka widłowego

Dodane 2019-09-16 12:42:45
Wygasa: 2019-11-30 13:41:00

ProfiCadr dla firmy „SAVPOL” - lidera w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania pracownika
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Dobrą atmosferę pracy
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Pozytywny i energetyczny zespół współpracowników

Zadania:
- Przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów
- Załadunek i rozładunek towarów
- Prawidłowe prowadzenie dokumentacji
- Dbanie o zachowanie norm jakościowych (m.in. temperatury) na magazynie
- Transport i składowanie towarów na terenie magazynu
- Współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy od kandydatów:
- Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane
- Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych mile widziana

Informacje dodatkowe

Branża Magazyn
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018