Kierownik/Inżynier Robót Elektrycznych

Dodane 2021-01-31 10:36:17
Wygasa: 2021-05-31 09:35:00

Proficadr dla jednego ze swoich klientów z branży budowalnej - generalnego wykonawcy specjalizującego się w kompleksowej realizacji dużych obiektów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Gwarantujemy:

  • Realizację ciekawych projektów budowlanych ( budowy przemysłowe, centra handlowe, duże prywatne inwestycje)
  • Stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio pod firmą ( umowa o pracę lub B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi,
  • Reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • Weryfikacja założeń projektowych wraz z optymalizacją na etapie prowadzonych robót;
  • Kontrola terminowości i jakości wykonania prac;
  • Koordynacja prac z innymi branżami;
  • Sporządzanie/weryfikacja wycen i kosztorysów z zakresu branży elektrycznej i niskoprądowej;
  • Rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami;
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych, spotkaniach z Inwestorem;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym;
  • Doświadczenie w branży elektrycznej/energetycznej, niskoprądowej (KD, SSP, CCTV, LAN)– min. Dwa lata wymagane;
  • Znajomość programów typu AutoCad, MS Office, NORMA
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych – konieczność wymagana
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, dokładność oraz samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Region dolnośląskie
Miasto ---

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018