Grafik Komputerowy

Dodane 2019-09-05 07:44:20
Wygasa: 2020-02-29 08:41:00

ProfiCadr dla renomowanej firmy z branży fryzjerskiej - lidera w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów poszukuje kandydatów na stanowisko

Stanowisko: Grafik Komputerowych

Kluczowe zadania:

  • Odpowiedzialność za sferę wizualną marki hairtalk extensions
  • Praca na stanowisku grafika komputerowego w naszej firmie polega na projektowaniu grafik służących do tworzenia kampanii reklamowych w internecie oraz przygotowaniu materiałów drukowanych (katalogi, ulotki, newslettery, grafiki publikowane w mediach społecznościowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe profilowe - grafika komputerowa
  • Dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość Corela – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość trendów z zakresu kreacji materiałów graficznych;
  • Zmysł artystyczny i kreatywność;
  • Zaangażowanie, samodzielność, cierpliwość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane, ale nie konieczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.30
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju
  • Dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie
  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia

Informacje dodatkowe

Branża IT
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018