Grafik Komputerowy

Dodane 2019-09-05 07:44:20
Wygasa: 2019-10-31 08:41:00

ProfiCadr dla jednego ze swoich klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej -poszukuje:

Kluczowe zadania:

  • Obróbka i przygotowywanie materiałów graficznych do produkcji – etykiety – edycja i obróbka grafiki otrzymanej od klienta,

  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP);

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe profilowe - grafika komputerowa

  • Dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • Znajomość Corela – będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość trendów z zakresu kreacji materiałów graficznych;

  • Zmysł artystyczny i kreatywność;

  • Zaangażowanie, samodzielność, cierpliwość;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane, ale nie koniecznym

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od pon do piątku w godz 8-16

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Duże możliwości rozwoju

  • Dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie

  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia

  • Szkolenia wdrożeniowe

Informacje dodatkowe

Branża IT
Region śląskie
Miasto Sośnicowice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018