Zastępca Kierownika Produkcji

Dodane 2023-05-13 18:20:10
Wygasa: 2024-08-31 18:07:00

Dla naszego klienta - firmy z branży przemysłu ciężkiego - głównego producenta monobloków izolujących- mieszczącego się w Gliwicach - ul. Przewozowa 20, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowy zakres obowiązków:

  • pełne zastępstwo Kierownika: zarządzanie zespołem pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów)
  • udział w planowaniu przebiegu produkcji w oparciu o zlecenia produkcyjne
  • tworzenie i weryfikacja planów produkcyjnych: dziennych, tygodniowych na poszczególne stanowiska i maszyny
  • analiza i określanie możliwości produkcyjnych - efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów i mocy produkcyjnych
  • przegląd i weryfikacja dokumentacji technicznej Klientów
  • nadzorowanie i tworzenie kalkulacji, normowanie czasów realizacji
  • aktywny udział w procesach uruchamiania nowych produktów,
  • optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne(metalurgia, zarządzanie i inżyniera produkcji, mechanika, budowa maszyn, itp.)
  • min. 2 lata doświadczenia w planowaniu/ zarządzaniu produkcją
  • znajomość PED 2014/68/UE
  • znajomość norm związanych z zapewnieniem jakości (ISO 9001 oraz ISO 3834)
  • znajomość norm branżowych -miele widziana ( normy materiałowe na rury: ISO 3183 PN-EN 10216, PN-EN 10208, API 5L, ASTM A106, normy dla elementów kutych: PN-EN 10222-4, ASTM A694, kołnierzy stalowych PN-EN 1092, rur PE PN-EN 1555-2
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wyobraźnia geometryczna
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz nastawienie na pracę zespołową
  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w ciągle rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną i wspierająca atmosferę pracy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Informacje dodatkowe

Branża Kadra Zarządzająca
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022