Samodzielny/a Księgowy/a

Dodane 2022-09-15 04:09:28
Wygasa: 2024-06-30 04:08:00

Prowadzimy rekrutację dla firmy świadczącej najwyższej jakości usługi doradztwa podatkowego, która ma swoja siedzibę w Gliwicach.

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości klientom biura, w tym rozliczanie deklaracji miesięcznych i przygotowywanie sprawozdań rocznych. Do obowiązków zatrudnionej osoby należało będzie m.in.: sporządzanie deklaracji CIT, VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych: księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie rozrachunków z księgą główną, księgowanie faktur zakupu i faktur sprzedaży oraz uzgadnianie rejestrów VAT z dokumentacją źródłową.

Wymagania pracodawcy

  • Min. wykształcenie średnie ekonomiczne, wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości - warunek konieczny, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dokonywania rozliczeń podatkowych i sporządzania sprawozdań finansowych w oparciu o aktualne przepisy

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywność - praca w zespole i z klientem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie - już po 3 m-cach umowa na czas nieokreślony

  • Budżet na rozwój - finansowanie szkoleń

  • Stałe godziny pracy 8-16 lub 7-15

  • Współpraca przy realizacji ciekawych projektów (2-3 w ciągu roku)

  • Praca z gronem wysokiej klasy specjalistów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stały wzrost wynagrodzenia razem ze wzrostem umiejętności i doświadczenia

Informacje dodatkowe

Branża Księgowość
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022