Rejestratorka Medyczna

Dodane 2019-10-11 11:05:32
Wygasa: 2024-07-31 11:01:00

Prowadzimy obecnie rekrutację dla nowoczesnego centrum medycznego zlokalizowanego w Gliwicach:

Stanowisko: Rejestratorka Medyczna

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • Wysoka kultura osobista wsparta dużą dozą empatii i dobrego nastawienia

Obowiązki:

  • Prowadzenie elektronicznej i papierowej dokumentacji medycznej;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy, dbanie o higienę gabinetów
  • Rejestracja terminów wizyt, obsługa telefoniczna oraz osobista pacjentów;
  • Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług;

Informacje dodatkowe

Branża Usługi
Region śląskie
Miasto Gliwice

Aktualności

24 styczeń 2022