Pracownik Produkcji

Dodane 2024-03-28 20:20:55
Wygasa: 2024-06-30 19:18:00

Rekrutujemy dla Zakładu Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach - producenta stalowych części maszyn i oprzyrządowania:

Zakres obowiązków:

  • Prace fizyczne na maszynach produkcyjnych (obróbczych)

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o kierunku obróbka skrawaniem

  • Zdolności manualne

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość i chęć do nauki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Wynagrodzenie jest ustalane w trakcie rozmowy indywidualnej i jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Gliwice

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

24 styczeń 2022
08 listopad 2018
31 październik 2018