Projektant Instalacji PV

Dodane 2021-01-08 06:33:42
Wygasa: 2024-04-30 05:32:00

ProfiCadr dla jednego ze swoich klientów, firmy budowlano-instalacyjnej, poszukuje kandydatów do nowo-tworzonego działu PV:

Kluczowe obowiązki:

  • Kompleksowe projektowanie Instalacji Fotowoltaicznych (przygotowanie wizualizacji i projektów instalacji )
  • Analiza techniczna możliwości montażu Systemu Fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania instalacji
  • Opracowywanie nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów (wsparcie i doradztwo techniczne)
  • Ścisła współpraca z pozostałymi osobami w firmie
  • Nadzór nad wykonaniem i uruchamianiem instalacji
  • Koordynacja działań i usług serwisowych
  • Szkolenia techniczne dla klientów
  • Odpowiedzialność za odbiory gotowych instalacji – zgodnie z obowiązującym przepisami

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie w obszarze projektowania Instalacji Fotowoltaicznych
  • Certyfikat UDT w obszarze projektowania systemów PV lub Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych lub elektroenergetycznych – warunek konieczny
  • Uprawnienia elektryczne SEP D i E – warunek konieczny
  • Zaawansowana wiedza techniczna z obszaru energetyki, systemów fotowoltaicznych bądź instalacji elektrycznych oraz
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe (np. budownictwo)
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny system premiowy
  • Wysoki budżet szkoleniowy ( np. na szkolenia niezbędne do aktualizowania wiedzy z zakresu nowych przepisów budowlanych itp.)
  • Możliwość budowania działu projektowego od podstaw – atrakcyjna ścieżka awansu
  • Praca stacjonarna w biurze (80%) oraz wyjazdowa (20%) obszar woj. śląskiego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Stałe godziny pracy 8-16

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Region śląskie
Miasto Smolnica k. Gliwic

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

24 styczeń 2022
08 listopad 2018
31 październik 2018