Operator Maszyn Konfekcjonujących

Dodane 2023-12-07 16:44:18
Wygasa: 2024-02-29 16:27:00

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży poligraficznej, specjalizującego sie w produkcji etykiet samoprzylepnych prowadzimy proces rekrutacji na stanoiwsko: operator maszyn konfekcjonujących

Oferta dotyczy pracy stałej.

Kluczowe zadania:

  • Praca na maszynach wycinająco – konfekcjonujących, arkuszarkach,
  • Kontrolowanie jakości produkowanych etykiet,
  • Obsługa komputerów przy maszynach – praca na wewnętrznym programie firmy
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Czego potrzebujemy:

  • Wykształcenie średnie/zawodowe – mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane, jednocześnie niekonieczne!
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowani w wykonywanie zadań
  • Samodzielność w działaniu
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym etacie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie od razu bezpośrednio pod firmą
  • Pracę na dwie zmiany
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Pomoc w podnoszeniu kwalifikacji z możliwością szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4500-6000 brutto + premia uznaniowa
  • Dodatkowe benefity (Ubezpieczenie NNW, imprezy integracyjne, urodziny itp.)
  • Pracę w nowoczesnym budynku (klimatyzacja, aneksy kuchenne, jadalnia itp.)

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Sośnicowice k.Gliwic

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

24 styczeń 2022
08 listopad 2018
31 październik 2018