Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Dodane 2019-07-16 11:29:07
Wygasa: 2020-01-31 12:19:00

ProfiCadr dla jednego ze swoich klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej -poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Przygotowanie i utrzymanie maszyn w dobrej kondycji technicznej;
  • Wykonywanie planowych prac prewencyjnych i remontowych maszyn i urządzeń;
  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych;
  • Wdrażanie usprawnień maszyn w obszarze objętym działaniem i modernizowanie maszyn i urządzeń;
  • Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją; sporządzanie raportów z prowadzonych czynności;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki mechanika maszyn i urządzeń, elektryka, automatyka)
  • Wiedzy z zakresu budowy maszyn; mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami i urządzeniami pomiarowymi;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i dokładność;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym etacie;
  • Pracę w systemie zmianowym (3 zmiany);
  • Duże możliwości rozwoju i nauki;
  • Praca w miłej atmosferze;
  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia;

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Zabrze

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018