Magazynier

Dodane 2018-10-08 12:25:46
Wygasa: 2020-03-31 10:00:00

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów do pracy w fabryce w Zabrzu.

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

Oferta dotyczy pracy stałej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej/ magazynie,
  • załadunek i rozładunek samochodów - Rampa,
  • kompletowanie towaru,
  • wypisywanie dokumentów i wprowadzanie danych do systemu.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,
  • duża chęć i motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany: 6, 14, 22,
  • punktualność / sumienność/ rzetelność,
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

FIRMA OFERUJE:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet socjalny, darmowy bilet na mecz drużyny NMC Górnik Zabrze!
  • bardzo duże możliwości rozwoju,
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • praca w miłej atmosferze.

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Zabrze

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018