Kierownik Budowy

Dodane 2021-04-27 19:50:24
Wygasa: 2024-07-31 19:49:00

Proficadr dla jednego ze swoich klientów z branży budowalnej - generalnego wykonawcy specjalizującego się w kompleksowej realizacji dużych obiektów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Śląskie

Kluczowe zadania:

  • Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem,
  • Nadzór nad specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
  • Ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami;
  • Zarządzanie brygadami roboczymi,
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
  • Sporządzanie protokołów i rozliczeń,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Przygotowanie procesu inwestycyjnego,
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami,
  • Kontakt z inwestorem,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: Konstrukcyjno – budowlanej;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność,
  • Obsługa programu AutoCad.

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Szerokie możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Region dolnośląskie
Miasto Wrocław

Aktualności

24 styczeń 2022