Full-Stack Developer

Dodane 2020-06-17 06:05:16
Wygasa: 2020-08-31 05:54:00

Proficadr dla jednego ze swoich klientów – producenta światowej klasy dedykowanych układów elektronicznych oraz sterowników, która bardzo szybko się rozwija i tworzy nowe stanowisko, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:

  • Administracja środowiskiem serwerowym
  • Administracja środowiskiem aplikacyjnym
  • Analiza i projektowanie systemu
  • Rozwój aplikacji webowych
  • Rozwój aplikacji mobilnych

Wymagania:

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem technologii .NET/C#
  • Bardzo dobra znajomość programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC
  • Bardzo dobra znajomość tworzenia webserwisów z wykorzystaniem WebApi
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych w szczególności (MS SQL Server)
  • Dobra znajomość zasad działania ORM (Entity Framework)
  • Znajomość technologii frontend (html, javascript, css, bootstrap, angular)
  • Minimum 3 – letnie doświadczanie w administracji serwerami Windows Server
  • Minimum 3 – letnie doświadczanie w administracji bazami danych MS SQL Server
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w administracji środowiskiem vCloud Director
  • Umiejętność programowania aplikacji natywnych dla systemu Android.
  • Dobra znajomość GIT
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Preferowana forma zatrudnienia B2B
  • Godziny pracy 10.00 – 18.00 (ewentualnie 8-16 + cykliczny dyżur)
  • Praca stacjonarna oraz 2 dni zdalne
  • Atrakcyjne wygrodzenie
  • Ścieżka szkoleń ( wdrożeniowe oraz w ramach spółki)

Informacje dodatkowe

Branża IT
Region śląskie
Miasto Tychy

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018