Automatyk / Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Dodane 2019-06-17 07:00:23
Wygasa: 2020-01-31 07:58:00

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i utrzymanie maszyn w dobrej kondycji technicznej - elektrycznej;
  • Wykonywanie planowych prac prewencyjnych i remontowych maszyn i urządzeń;
  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych;
  • Wdrażanie usprawnień maszyn w obszarze objętym działaniem i modernizowanie maszyn i urządzeń;
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych czynności;
  • Praca na sterownikach Simens S7 - diagnoza awarii, odczytywanie błędów itp.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne: wyższe lub średnie (preferowane kierunki elektryka, automatyka)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu oprogramowania PLC,
  • Bardzo dobra znajomość analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Dobrej znajomości układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Dobrej znajomości automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Roczne doświadczenie w dziale UR  w firmie produkcyjnej - mile widziane

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w systemie zmianowym (3 zmiany);
  • Duże możliwości rozwoju i nauki;
  • Praca w miłej atmosferze;
  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia;

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Region śląskie
Miasto Zabrze

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018