Doradca ds. żywienia bydła mlecznego

Dodane 2019-10-03 13:51:51
Wygasa: 2019-11-30 14:49:00
Jeżeli pracujesz, lub chcesz pracować w branży żywienia bydła mlecznego to masz szansę pracy dla naszego Klienta. Lider na rynku polskim, produkujący mieszanki mineralne dla bydła, preparatów mlekozastępczych dla cieląt oraz produktów specjalnych. Z powodu stałego, dynamicznego wzrostu sprzedaży i udziału w rynku, firma poszukuje najlepszych kandydatów we wszystkich województwach na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami.
  • Realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Układanie dawek żywieniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia zootechnicznego lub pokrewnego.
  • Podstawowej wiedzy w zakresie hodowli i żywienia zwierząt.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku doradcy żywieniowego.
  • Prawa jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjności i gotowość do pracy w terenie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bardzo duże możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon,
  • System szkoleń dopasowany do potrzeb;
  • Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku paszowym.

Informacje dodatkowe

Branża Usługi
Region ---
Miasto Cała Polska

Kontakt

ProfiCadr

Gliwice

tel.: +48 509 407 507

tel.: +48 506 450 203

email: rekruter@proficadr.com.pl

Aktualności

08 listopad 2018
31 październik 2018