Dla Pracodawców

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w realizacji planów zatrudnienia,  planujecie zmiany personalne w firmie lub też pojawiły się problemy związane z zarządzaniem Waszym najcenniejszym kapitałem – pracownikami, jesteście w odpowiednim miejscu i rozmawiacie z ludźmi, którzy wiedzą jak wam pomóc. Szeroki wachlarz usług i rozwiązań, jakie mamy do zaoferowania naszym Klientom, z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania.
 
Pracownicy naszej firmy działają w oparciu o jasne i wspólnie wypracowane zasady współpracy z naszymi Klientami. Przed i w trakcie prowadzonych projektów rozmawiamy o potrzebach firmy, jej specyfice i unikalnym charakterze. Nie boimy się podejmować trudnych rozmów o problemach towarzyszących danemu projektowi, czego efektem jest uzyskanie wiedzy niezbędnej do jak najlepszego dopasowania rozwiązań Państwu potrzebnych oraz do wypracowania optymalnego modelu współpracy.
 
Proponowane przez nas rozwiązania są dobierane indywidualnie do potrzeb naszych Klientów, a jednocześnie opierają się one o wypróbowane i sprawdzone procedury. Proces rekrutacji dzielimy na wiele etapów, podczas których prowadzimy selekcję kandydatów w taki sposób, aby rekomendowane przez nas osoby były najlepszymi z najlepszych. Punktem wyjścia naszych poszukiwań jest stworzenie profilu idealnego kandydata na podstawie wymaganych umiejętności, oczekiwanych kwalifikacji, cechy osobowościowych niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku. Do kandydatów docieramy, korzystając z najbardziej znanych internetowych portali dla osób poszukujących pracy, portali branżowych i regionalnych, poprzez ogłoszenia w prasie i lokalnych mediach oraz akcje ulotkowe. Podczas realizacji każdego projektu korzystamy z naszej bogatej bazy kandydatów. Wspomagamy się również poszukiwaniami bezpośrednimi, czyli metodą direct search, za pomocą której docieramy do osób nieszukających aktywnie pracy, a jednocześnie będących bardzo cennym nabytkiem dla naszych Klientów.
 
Pozyskane kandydatury poddajemy wnikliwej selekcji w oparciu o profesjonalne narzędzia i metody rekrutacyjne. Stosujemy wywiady telefoniczne, wywiady kompetencyjne i biograficzne oraz testy psychologiczne. W trakcie niektórych procesów rekrutacyjnych posługujemy się również obserwacją umiejętności praktycznych - assessment center. Każdorazowo weryfikujemy informacje zawarte w życiorysie kandydata poprzez sprawdzenie ich referencji z poprzednich miejsc pracy.
 
Decydując się na współpracę z firmą ProfiCadr, wybieracie Państwo sprawdzone metody i rozwiązania stosowane w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Unikacie ponoszenia kosztów związanych z długotrwałymi i kłopotliwymi pracami nad projektami rekrutacyjnymi. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, zawsze chętnie służą pomocą i radą. ProfiCadr gwarantuje, iż wszelkie opłaty za korzystanie z naszych usług są zawsze z góry jasno i precyzyjnie  ustalone, a wszystkie projekty możemy rozszerzyć o gwarancję na pracownika.