Aktualności

Gratulacje dla GAF

Jako jeden ze sponsorów Gliwickiej Akademii Futsalu składamy na ręce zawodników, sztabu trenerskiego oraz zarządu serdeczne gratulacje za wywalczenie awansu do Futsal Ekstraklasy.

Przedszkoliada z ProfiCadr

Również w tym roku nasza firma brała czynny udział we wspieraniu akcji "Przedszkoliada.pl", której finał odbył się tym razem na hali "Sośnica" w dniu 24 stycznia 2013 roku.

ProfiCadr wspiera najmłodszych

Miło nam poinformować, iż firma ProfiCadr wspiera również sport najmłodszych i zostaliśmy jednym ze sponsorów eventu dla 150 - ciu przedszkolaków z Gliwic.

"Analiza poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w przedsiębiorstwach"

W ostatnich trzech miesiącach 2011 roku nasza firma realizowała dwa z zaplanowanych trzech etapów audytów w temacie : "Analiza poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w p

Wspieramy klub futsalu - GAF Jasna Gliwice

Firma ProfiCadr Doradztwo Personalne od kilku miesięcy aktywnie wspiera odbudowę Gliwickiego Futsalu zarazem przez osobę właściciela Tomasz Kulczyckiego który wspiera klub swoją osobą, jak i

ProfiCadr na sportowo

Drużyna turniejowa w Futsalu (piłka halowa) sponsorowana przez firmę ProfiCadr Doradztwo Personalne wygrała bardzo mocno obsadzony halowy turniej im. Podlesia rozgrywany na hali przy ul.

ProfiCadr zostało sponsorem Mikołajkowego turnieju Ju-Jitsu dla dzieci z Gliwic.

Bardzo miło nam poinformować, iż zostaliśmy głównym sponsorem i darczyńcą Mikołajkowego turnieju Ju-Jitsu organizowanego przez klub Najemnik z Gliwic.

Ciągle brakuje specjalistów

Mimo recesji polscy pracodawcy dość rozważnie podejmują decyzje o redukcjach zatrudnienia.